Ram Mounts RAM-HOL-AP15U EZ-Roll'r Cradle for Apple iPad 2, 3 & 4
Quadratec Part #: 15000-0092
Ram Mounts Part #: RAM-HOL-AP15U
MSRP
Discount
In Cart Price
Guaranteed Best Price
In Stock
Ships today if you order within 14 hours 37 min.
Description
iPad not included
Details
  • Shipping Weight: 1lb
  • Shipping Dimensions: 15in x 8in x 2in (L x W x H)